Poradna spisovné češtiny - Gramatické okénkoNejnovější povídka - Desatero Vánoc
Koncentrovaný cynismus - Jedovaté plivance
Nejnovější glosa - Law, prolog

Prosinec 2009

Šťastné a veselé! :)

24. prosince 2009 v 4:00 | Bami |  Novinky
Vánoce, Vánoce, Vánoce. :)
Přejeme Vám všem příjemné svátky, bohatého Ježíška, ryby bez kosti, klid a štěstí.
Tak si to pořádně užijte, však Vánoce jsou jenom jednou za rok,
Bami

Luther vyvěsil teze, Greenpeace se přivazují ke stromu, Bami píšou článek...

7. prosince 2009 v 21:54 | Bami |  Novinky
Po dlouhé debatě jsme se rozhodly zveřejnit tento článek a vyjádřit v něm náš názor na určitou problematiku, jež se vyskytla na našem blogu.
U posledního zveřejněného článku se objevil anonymní komentář. Ano, možná to nezní tak strašlivě a bude se Vám zdát, že zveličujeme, ale je zde to ale. My na blogu vystupujeme přímo, víte, co jsme zač. Považujeme proto za slušnost se aspoň představit. Nechceme toho zase tolik, to musíte uznat. Odmítáme reagovat na anonymní komentáře a prosíme o podpis. Chce-li ovšem někdo takto vystupovat, ať tak, prosím, činí jinde.
Nemyslete si - Vašich komentářů si vážíme a Babu pořádá málem oslavu pokaždé, když se objeví nějaký nový. Ale u těch anonymních je to naprosto jinak. Pokaždé doufá, že to bude Někdo a jak se říká, kdo je živen nadějí, umře hlady. Poté jí pokaždé dojde, že doufala zbytečně, a trápí se. Přijde Vám to fér?
A proto závěrem prosíme - podepisujte se. Vždyť každý z Vás má nějakou přezdívku, kterou může připojit ke komentáři. Stydí-li se za to, co napsal, nemá to vůbec psát a nechce-li, abychom věděly, kdo nám tu píše, klesá v našich očích hluboko.
My se za svými názory stojíme a podepisujeme se.
Dokážete to i Vy?